Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Bayi Toplantıları

Premium Event olarak, bayi toplantılarının başlangıcından bitimine kadar olan süreçte tüm iletişim ve organizasyon faaliyetlerini üstleniyor, kusursuz bir etkinlik hizmeti vererek kurum imajınıza değer katmanızı sağlıyoruz.

Premium Event uzman kadrosu, bayi toplantılarının amacına, konseptine ve program akışına göre mekan, yemek, teknik donanım, çevre düzenlemesi gibi en ince ayrıntıya kadar titizlikle çalışarak, hedeflediğiniz kurumsal bayi toplantılarınızı eksiksiz bir şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor.

Eğitim ve Motivasyon Toplantıları

Premium Event ayrıcalığıyla hazırlayacağınız eğitim ve motivasyon toplantıları ile çalışanlarınızla hem konuşma hem de dinleme açısından iki yönlü iletişim fırsatı yakalarsınız. Premium Event ekibi olarak, eğitim ve motivasyon toplantılarınızı ayrıntılı olarak planlamasını yapıyor, tüm teknik donanımızla ve kalifiye personelimizle etkinlik organizasyonunuza çözüm ortağınız oluyoruz.

Açılış Etkinlikleri ve Lansman Etkinlikleri

Güven ve saygınlığın artması amaçlanan açılış ve lansman etkinliklerinde basın organları, mekân seçimi, davetiyeler, personel, ulaşım, park yeri, ikramlar, fotoğraf ve kamera çekimi gibi teknik detaylar hazırlanarak, hedeflenen üstün hizmet Premium Event ayrıcalığıyla sunulur.

Takım Ruhu ve Motivasyon Etkinlikleri

Takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri arzulanan iletişimin doğmasını sağlamaktadır. Premium Event profesyonel ekibi, şirket çalışanları için planladıkları takım ruhu ve motivasyon aktiviteleri etkinlikleriyle çalışanların eğlenceli bir ortamda bilinçlenmesini ve başarıya odaklanmalarını sağlamaktadır.

Gala Geceleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl

Premium Event uzman ekibi olarak, kurumsal imajınızı destekleyici kaliteli servis anlayışımız ve titiz çalışma prensibimizle, en güzel mekânlarda, seçkin ve zengin yemek menüsüyle davetlilerin memnun kalması için gereken her türlü plan ve programı sizin için hazırlıyoruz.

Konferans, Seminer ve Workshop

Yerel, ulusal ve uluslararası konferans, seminer ve workshoplarınız için Premium Event ayrıcalığından faydalanarak, bizimle irtibata geçebilirsiniz.