Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

FUAR HİZMETLERİ

Uçak Biletleri

Yurt içi veya yurt dışı seyahatlerinizde bilet talepleriniz en hızlı şekilde değerlendirilerek geniş havayolu portföyümüzde bulunan alternatifler içerisindeki en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin bilet talepleri hızlı ve güvenilir sekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Deneyimli ekibimiz tarafından tüm Havayollarının biletlemesi yapılabilmekte, uçuş milleri mil kartlarınıza işlenmektedir.

Otel Rezervasyonu ve Konaklama

Türkiye ve tüm dünya genelinde, işbirliği içinde olduğumuz kişi ve firmalara geniş otel yelpazesimiz ile en iyi fiyatları sunarak profesyonel bir konaklama imkanı sağlıyoruz.

Transfer Hizmetleri

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp,tam zamanında, kusursuz hizmet anlayışı ile belirtilen sayı doğrultusunda Transfer, VIP Transfer ve ulaşım hizmetleri sunmaktayız.

Vize ve Rehberlik Hizmetleri

Vize alınması genellikle sıkıntılı bir süreçtir. Bizler Premium Tourism ve Event olarak siz değerli müşterilerimizi gereksiz zaman kaybından kurtarmakta ve belgeleri alınacak ülkelerin kurallarına uygun olarak hazırlayarak oluşabilecek tüm olumsuz süreçlerin önüne geçmekteyiz. Alanında uzman rehberlerimiz ile yurtiçi – yurtdışı turlarında, kongre ve fuarlarda rehberlik alanında da siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet anlayışımız ile faaliyet göstermekteyiz..

Tercümanlık Hizmetleri

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp , kusursuz hizmet anlayışı ile istenilen bölgede ve dilde profesyonel tercümanlık hizmetleri sunmaktayız.

Catering Hizmetleri

Kaliteli sunumlarımızla müşterilerimizin talep ettiği doğrultuda gerek sıcak – soğuk yemek ve içecek hizmetimiz gerek kokteyl menüleriz ile hizmet sunmaktayız.

Fuar Giriş Biletleri

Müşterilerimizin talep ettiği bölgelerde sektöre yönelik gerçekleşecek olan fuarlara ilişkin giriş kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz

Host / Hostes ve Servis Elemanı Hizmetleri

Fuar stantlarında müşterilerimizin konuklarını ağırlamaları adına bilgilendirme host ve hostes temini sağlayabildiğimiz gibi ikram ve servis konusunda destek verilmesi adına servis elemanı desteği de hizmetlerimiz arasındadır.

Özel Seyahat Organizasyonları

Kurum içi organizasyonlar , motivasyon gezileri veya iş seyahatlarinizde profesyonel kadromuz ile en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktayız.