Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

Premium Event | Turizm, Organizasyon, Tatil, Fuar

PERSONEL TEDARİK

Hostes & Manken & Foto Model

Premium Event olarak firmamız bünyesinde bir çoğu üniversite öğrencisi ve mezunlarından oluşan, eğitimli, donanımlı, geniş bir süpervizör kadrosu bulunmaktadır. Kaliteli kadromuzla firmanızın en iyi şekilde tanıtılması konusunda sizlere profesyonel hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Servis Hostesi / Garson – Barmen

Her türlü etkinliklerinizde servis konusunda tecrübeli, diksiyonu düzgün, insan ilişkileri konusunda başarılı ve güler yüzlü ekibimiz ile kusursuz bir şekilde sizlere ve konuklarınıza profesyonel hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Dansçı ve Dans Grupları / Sanatçı / Dj

Premium Event’in uzman kadrosu profesyonel gösteri, dans ve müzik etkinliklerinizde, katılımcılarınıza unutulmaz bir sanatsal deneyim yaşatır.

Transfer, Havaalanı Karşılama ve Rehberlik

Transfer elemanlarımız ve asistan rehberlerimiz, misafirlerin karşılanma ve uğurlanması aşamasında etkin bir hizmet sağlayarak, organizasyonun düzenli ve planlı bir şekilde gerçekleştirir.

Anketör

Premium Event deneyimli, girişken, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri güçlü part time anketör ekibi ile firmanızın pazar araştırmasının profesyonel ve geçerli veriler elde edecek şekilde sonuçlanmasını sağlar.

Tercüman & Simultane Çeviri

Premium Event, dünya dillerinde alanında deneyimli profesyonel tercüman tedariği sağlayarak organizasyonunuzda lisan farklılığından bağımsız olarak kusursuz bir iletişime ulaştırmaktadır.